Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
Чт, 18.10.2018, 18:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2019
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Lk
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Головна » 2018 » Лютий » 23 » Переможці та призери  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
14:47
Переможці та призери  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Переможці та призери  ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2017 – 201н.р.

 

Дисципліна

П. І. Б. учня

П. І. Б. учителя

Клас

Місце

 

Українська мова

Українська мова

Українська мова

Українська мова

Українська мова

Математика

Математика

Математика

Історія

Історія

Історія

Англійська мова

Англійська мова

Англійська мова

Англійська мова

Хімія

Хімія

Біологія

Біологія

Біологія

Біологія

Географія

Географія

Географія

Географія

Екологія

Екологія

Економіка

Інформ, технології

Інформ, технології

Зарубіжна літерат

Зарубіжна літерат

Зарубіжна літерат

Правознавство

Технічна праця

Романчук Анна

Глущенко Оксана

Микусевич Марія

Рибак Ілона

Дяченко Марія

Лук’янчук Дмитро

Поворознік Марія

Рибак Ілона

Глущенко Оксана

Григорчук Сергій

Дяченко Марія

Корнелюк Юлія

Філозоп Діана

Рибак Ілона

Дяченко Марія

Ходаківська Марина

Дмитерко Анастасія

Корнелюк Юлія

Микусевич Марія

Ходаківська Марина

Дмитерко Анастасія

Котик Ілля

Тесленко Валентин

Ходаківська Марина

Заєць Роман

Ярошенко Віта

Ткачук Анастасія

Рибак Ілона

Чорній Володимир

Кульбабенко Віктор

Романчук Анна

Пікалов Андрій

Дяченко Марія

Войцещук Маргарита

Адамчук Дмитро

Кондратюк Ірина Леонідівна

Кондратюк Ірина Леонідівна

Кравчук Людмила Петрівна

Петриченко Оксана Анастасіївна

Волохович Людмила Петрівна

Хоменко Тетяна Анатоліївна

Хоменко Тетяна Анатоліївна

Лисюк Алла Віталіївна

Тимошенко Тетяна Олексіївна

Тимошенко Тетяна Олексіївна

Бойко Алла Миколаївна

Радіонова Тетяна Павлівна

Радіонова Тетяна Павлівна

Марченко Ірина Володимирівна.

Радіонова Тетяна  Павлівна

Гузь Валентина Валерііївна

Гузь Валентина Валерііївна

Тетьора Тамара Петрівна

Зінчук Юлія Сергіївна.

Тетьора Тамара Петрівна

Сопіженко Інна Петрівна

Тетьора Тамара Петрівна.

Химчук Тетяна Олександрівна

Химчук Тетяна Олександрівна

Химчук Тетяна Олександрівна

Сопіженко Інна Петрівна.

Тетьора Тетяна Петрівна.

Сопіженко Інна Петрівна

Степ'юк Марія Гергіївна

Лисюк Алла Віталіївна

Дужняк Наталія Миколаївна.

Дужняк Наталія Миколаївна.

Дужняк Наталія Миколаївна.

Бойко Алла Михайлівна

Сірий Олександр Мечиславович

7

8

9

10

11

6

9

10

8

10

11

8

9

10

11

10

11

8

9

10

11

9

10

10

11

11

10

10

9

10

7

8

11

10

11

1

3

2

3

1

1

2

3

1

2

1

1

3

2

1

1

3

1

3

3

2

2

2

3

3

3

3

1

2

2

3

3

1

2

3

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх учителів.

Всім Вам міцного здоров'я, творчої наснаги і подальших перемог!

Переглядів: 189 | Додав: Lk | Рейтинг: 4.5/4
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2018Безкоштовний хостинг uCoz