Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
П`ятниця, 21.07.2017, 17:38
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2017
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Головна » 2012 » Січень » 8 » Вітаємо переможців та призерів II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
20:47
Вітаємо переможців та призерів II (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

На протязі листопада - грудня 2011 року учні нашої школи брали участь в районних предметних олімпіадах. 36 призових місць - ось наш результат! Тож привітаємо переможців та їх наставників:

 

 Дисципліна  П. І. Б. учня  П. І. Б. учителя  Клас  Місце
 Українська мова  Заєць Марина  Петриченко О.А.  10  І
   Заєць Вікторія  Левенець Л.Єю  7  ІІІ
 Трудове навчання
обслуговуюча праця

 Хмарська Світлана

Добрівська Оксана

 КаліновськаС.А.

 9

9

 І

ІІ

   Мазур Ірина  Каліновська С.А.  11 І 
   Черняхівська Марина  Каліновська С.А.  10  ІІ
 Трудове навчання
технічна праця
 Харченко Олег  Невінчаний О.С.  9  І
 Фізика  Смокталь Юрій  Пашківська О.І.  8  ІІІ
 Англійська мова  Воронова Юлія  Шендерівська М.І.  9  ІІІ
   Заєць Марина  Радіонова Т.П.  10  ІІ
 Основи правознавства  Левенець Роман  Бойко А.М.  9 ІІІ 
   Конопляста Марина  Бойко А.М.  11 ІІІ 
 Хімія  Смокталь Юрій  Гузь В.В.  8  І
   Перебейніс Аліна  Гузь В.В.  8  ІІ
   Добрівська Оксана  Гузь В.В.  9  ІІІ
   Пузенко Максим  Гузь В.В.  10  ІІ
   Комаренко Юлія  Гузь В.В.  11  ІІ
 Біологія  Ящук Ірина  Сопіженко І.П.  11  І
   Балицька Дарина  Сопіженко І.П.  11  ІІІ
 Екологія  Палієнко Світлана  Тетьора Т.П.  10  ІІІ
   Шмельова Євгенія  Сопіженко І.П.  11  І
 Астрономія  Міняйло Дмитро  Пашківська О.А.  11  ІІІ
 Географія  Смокталь Юрій  Тетьора Т.П.  8  ІІІ
   Харченко Олег  Тетьора Т.П.  9  ІІІ
   Пузенко Максим  Сопіженко І.П.  10  ІІІ
 Образотворче мист.  Гончарук Світлана  Корбут Л.А.  6  І
 

 Фалькович Ангеліна

Коршун Тетяна

 Корбут Л.А.

 7

7

ІІ 

ІІІ

   Тернова Вікторія  Корбут Л.А.  8 ІІ 
   Палієнко Світлана  Корбут Л.А.  10 ІІ 
 Світова літ-ра  Лебедик Тетяна  Дужняк Н.М.  7  ІІ
 Інформ. технологій  Березіна Тетяна  Лисюк А.В.  9  ІІ
   Лисюк Артем  Степюк М.Г.  10  ІІ
   Щмельова Євгенія  Лисюк А.В.  11  ІІ
 Економіка  Сологуб Владислав  Сопіженко І.П.  9  ІІ
   Пузенко Максим  Сопіженко І.П.  10  ІІ
         
         
         
         
         

Бажаємо подальших успіхів та творчих злетів! 

Переглядів: 573 | Додав: sh3 | Рейтинг: 5.0/4
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz