Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
Чт, 22.08.2019, 19:41
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2019
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Головна » 2014 » Січень » 10 » Результати участі учнів школи у районних олімпіадах та конкурсах
22:43
Результати участі учнів школи у районних олімпіадах та конкурсах
 


Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2013-2014 н.р.  та конкурсів

 № Предмет Учень Клас Бали Місце 
 1 Технічна праця Гуртовий Юрій 9 26 І 
 2
 Поліщук Ігор 11 18 ІІ 
 3 Обслуговуюча праця Добрівська Оксана 11 18 І 
 4  Лебедик Тетяна 9 11 ІІ 
 5 Укр. мова і література Дяченко Марія 7 52 ІІ 
 6  Дмитерко Анастасія 7 48,5 ІІІ 
 7 Історія Білецька Тетяна 9 24 ІІІ 
 8 Правознавство Поліщук Анна 9 25 ІІ 
 9  Заєць Вікторія 9 23 ІІІ 
 10 Світова література Дяченко Марія 7 19,2 ІІІ 
 11 Математика Рибак Ілона 6 25 І 
 12 Фізика Ткаченко Дмитро 7 16 ІІ 
 13  Заєць Роман 7 14 ІІІ 
 14 Інформаційні технології Сологуб Владислав 11 68 ІІ 
 15  Євтюхін Владислав 10 78 ІІ 
 16 Педагогіка  і психологія Хмарська Світлана 11 50 ІІІ 
 17 Біологія  Смокталь Юрій 10 43,1 ІІ 
 18 Екологія Перебейніс Аліна 10 41 ІІ 
 19  Воронова Юлія 11 41 ІІ 
 20 Економіка Білецька Тетяна 936  І 
 21  Смокталь Юрій  10 31 ІІ 
 22  Хмарська Світлана 11 30 І 
 23 Хімія Мовчанюк Дмитро 7 36 І 
 24 Географія Смокталь Юрій 10 33 ІІІ 
 25 Образотворче мистецтво Гончарук Світлана 8  І 
 26  Коршун Тетяна 9  ІІ 
 27  Фалькович Ангеліна 10  ІІ 
 28 Фізкультура Коновальчук Катерина 11 22 ІІ 
 29  Лук'янчук Павло 11 39 ІІІ 

Конкурс ім. П.Яцика

 1 Романчук Анна 3 26 ІІІ  
 2 Глущенко Оксана 4 31 І  
 3 Пікалов Андрій 4 25 ІІІ  
 4 Філозоп Діана 5 31,5 ІІ  
 5 Рибак Ілона 6 29 ІІ  

Мовно-літературний конкурс

 1 Філозоп Діана 5 34 І  
 2 Рибак Ілона 6 42 ІІ  
 3 Дяченко Марія 7 30 І  
 4 Бойко Анастасія 9 31 І  
       
       
       

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх учителів.

Всім Вам міцного здоров'я, творчої наснаги і подальших перемог!

Переглядів: 587 | Додав: Lk | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2019Безкоштовний хостинг uCoz