Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
Четвер, 22.06.2017, 19:35
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2017
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Головна » 2013 » Лютий » 3 » Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад
22:19
Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад

У 2012-2013 н.р.  29 учнів нашої школи стали призерами ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад. 

Результати участі учнів школи у ІІ (районному) етапі учнівських олімпіад

 № Клас Прізвище учня Місце Предмет
 1 6 Ткаченко Дмитро ІІ Математика
 2 6 Дяченко Марія

 ІІІ

ІІІ

ІІІ

 Математика

Міжнородний конкурс ім. П.Яцика

Мовно-літературний конкурс

 3 7 Музичук Анна ІІІ Фізика
 4 7 Гончарук Світлана І Образотворче мистецтво
 5 8 Бондар Тетяна ІІ Біологія
 6 8 Коршун Тетяна ІІ Образотворче мистецтво
 7 8Фалькович Ангеліна  ІІІ  Образотворче мистецтво
 8 8 Заєць Вікторія І Укр. мова і література
 9 8 Ковальчук Лілія ІІ Англійська мова
 10 8 Гуртовий Юрій ІІІ Фізика
 11 8 Лебедик Тетяна І Світова література
 12 6 Бойко Анастасія І Мовно-літературний конкурс
 13 9 Тернова Вікторія

 ІІІ

 ІІ

 Укр. мова і література

Трудове навчання

 14 9 Смокталь Юрій

 І

 ІІ

 ІІ

 Біологія

Економіка

Географія

 15 10 Щур Надія ІІ Укр.мова і література
 16 10 Добрівська Оксана

 ІІ

 ІІ

 Біологія

Правознавство

 17 10 Воронова Юлія 

 ІІІ

 ІІ

 Англ. мова

 Екологія

 18 10 Хмарська Світлана ІІ Світова література
 19 10 Харченко Олег ІІІ Трудове навчання
 20 10 Костюк Катерина ІІ МАН (біологія)
 21 11 Заєць Марина ІІ Англійська мова
 22 11 Черняховська Марина І Трудове навчання
 23 11 Пузенко Максим

 ІІІ

 ІІ

 Географія

 Астрономія

 24 11 Корнєкова Анна ІІ Фізична культура
 25 11 Кваша Олександр ІІІ Фізична культура
 26 11 Палієнко Світлана ІІ Образотворче мистецтво
 27 3 Глущенко Оксана І Міжнародний конкурс ім. П.Яцика
 28 4 Філозоп Діана І  Міжнародний конкурс ім. П.Яцика
 29 5 Рибак Ілона ІІ  Міжнародний конкурс ім. П.Яцика

Переглядів: 509 | Додав: Uchinik | Рейтинг: 5.0/4
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz