Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
Неділя, 20.08.2017, 22:16
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2017
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Головна » 2017 » Лютий » 10 » Переможці та призери ІІ (районного) етапу олімпіад та конкурсів
22:39
Переможці та призери ІІ (районного) етапу олімпіад та конкурсів

Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2016-2017 н.р. 

 

 

Дисципліна

П. І. Б. учня

П. І. Б. учителя

Клас

Місце

  1.  

Українська мова

Глущенко Оксана Русланівна

Кондратюк Ірина Леонідівна

7

2

  1.  

 

Микусевич Марія іванівна

Кравчук Людмила Петрівна

8

3

  1.  

 

Рибак Ілона Романівна

Петриченко Оксана Анастасіївна

9

2

  1.  

 

Дяченко Марія Олексіївна

Волохович Людмила Петрівна

10

1

  1.  

 

Дмитерко Анастасія Миколаївна

Волохович Людмила Петрівна

10

3

  1.  

 

Ходаківська Юлія Олександрівна

Петриченко Оксана Анастасіївна

11

3

  1.  

Математика

Глущенко Оксана Русланівна

Степ’юк Марія Георгіївна

7

3

  1.  

 

Рибак Ілона Романівна

Лисюк Алла Віталіївна

9

3

  1.  

Історія

Дяченко Марія Олексіївна

Бойко Алла Михайлівна

10

3

  1.  

Англійська мова

Філозоп Діана Анатоліївна

Радіонова Тетяна Павлівна

8

3

  1.  

 

Рибак Ілона Романівна

Марченко Ірина Володимирівна

8

3

  1.  

 

Дяченко Марія Олексіївна

Радіонова Тетяна  Павлівна

10

1

  1.  

 

Ходаківська Юлія Олександрівна

Марченко Ірина Володимирівна.

11

2

  1.  

Хімія

Пікалов Андрій

Гудзь Валентина Валерііївна

7

2

  1.  

 

ХодаківськаМарина Миколаївна

Гудзь Валентина Валерііївна

9

2

  1.  

Біологія

Микусевич Марія Іванівна

Зінчук Юлія Сергіївна

8

3

  1.  

 

Ходаківська Марина Миколаївна

Тетьора Тамара Петрівна

9

2

  1.  

Географія

Заєць Роман Олександрович

Химчук Тетяна Олександрівна

10

3

  1.  

 

Ходаківська Юлія Олександрівна

Тетьора Тамара Петрівна

11

2

  1.  

Екологія

Кучер Віталій Олегович

Тетьора Тамара Петрівна

11

2

  1.  

 

Дмитерко Анастасія Миколаївна

Сопіженко Інна Петрівна

10

1

  1.  

Фізика

Пікалов Андрій Артурович

Пашківська Оксана Іванівна

7

2

  1.  

Економіка

Рибак Ілона Романівна

Сопіженко Інна Петрівна

9

3

  1.  

 

Мовчанюк Дмитро Валерійович

Сопіженко Інна Петрівна

10

3

  1.  

 

Ходаківська Юлія Олександрівна

Сопіженко Інна Петрівна

11

1

  1.  

Інформ, технології

Кульбабенко Віктор Олександрович

Лисюк Алла Віталіївна

9

2

  1.  

 

Гавдун Мирослав Іванович

Лисюк Алла Віталіївна

11

1

  1.  

Зарубіжна літерат.

Пікалов Андрій Артурович

Дужняк Наталія Миколаївна.

7

1

  1.  

 

Ходаківська Марина Миколаївна

Дужняк Наталія Миколаївна

9

2

  1.  

 

Дяченко Марія Олексіївна

Дужняк Наталія Миколаївна

10

2

  1.  

Образ.мистецтво

Гончарук Світлана Сергіївна

Кучанський Ігор Леонідович

11

1

  1.  

Правознавство

Дяченко Марія Олексіївна

Бойко Алла Михайлівна

10

3

  1.  

Обслуг. праця

Ходаківська Марина Миколаївна

Каліновська Світлана Анатоліївна

9

1

  1.  

Технічна праця

Гісем Дмитро Юрійович

Сірий Олександр Мечиславович

11

3

  1.  

 

Кульбабенко Віктор Олексійович

Сірий Олександр Мечиславович

9

2

    36.

 

Григорук Сергій Олексійович

Сірий Олександр Мечиславович

9

2

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх учителів.

Всім Вам міцного здоров'я, творчої наснаги і подальших перемог!

Переглядів: 142 | Додав: Lk | Рейтинг: 4.5/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz