Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
Нд, 19.11.2017, 08:09
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2018
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 30
Гостей: 30
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Головна » 2016 » Січень » 20 » Переможці та призери ІІ (районного) етапу олімпіад та конкурсів
19:51
Переможці та призери ІІ (районного) етапу олімпіад та конкурсів

 

Переможці та призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.  та конкурсів

 

Учень

Клас

Предмет

Місце

Учитель

  1.  

Дяченко  Марія

9

правознавство

І

Бойко А.М.

  1.  

Ходаківська  Юлія

10

правознавство

ІІІ

Бойко А.М.

  1.  

Гавдун  Мирослав

10

інформаційні технології

І

Лисюк А.В.

  1.  

Пестрецов  Дмитро

10

інформаційні технології

ІІ

Лисюк А.В.

  1.  

Очеретний Констянтин

11

інформаційні технології

ІІ

Лисюк А.В.

  1.  

Ходаківська Юлія

10

економіка

ІІ

Сопіженко І.П.

  1.  

Лебедик Тетяна

11

економіка

І

Сопіженко І.П.

  1.  

Білецька Тетяна

11

економіка

ІІІ

Сопіженко І.П.

  1.  

Бондар Тетяна

11

екологія

І

Сопіженко І.П.

  1.  

Кучер Віталій

10

екологія

ІІІ

Тетьора Т.П.

  1.  

Рибак Ілона

8

математика

ІІІ

Лисюк А.В.

  1.  

Поворознік Марія

7

математика

ІІІ

Хоменко Т.А.

  1.  

Дяченко Марія

9

історія

ІІІ

Бойко А.М.

  1.  

Білецька Тетяна

10

історія

ІІІ

Бойко А.М.

  1.  

Ходаківська Юлія

10

англійська мова

ІІ

Марченко І.В.

  1.  

Дяченко Марія

9

англійська мова

І

Радіонова Т.П.

  1.  

Рибак Ілона

8

англійська мова

ІІІ

Марченко І.В.

  1.  

Гавдун Мирослав

10

фізика

ІІІ

Пашківська О.А.

  1.  

Філозоп Діана

7

укр. мова і література

ІІ

Кравчук Л.П.

  1.  

Рибак Ілона

8

укр. мова і література

ІІІ

Петриченко О.А.

  1.  

Дяченко Марія

9

укр. мова і література

ІІ

Волохович Л.П.

  1.  

Дмитерко Анастасія

9

укр. мова і література

ІІ

Волохович Л.П.

  1.  

Заєць Вікторія

11

укр. мова і література

ІІІ

Левенець Л.Є.

  1.  

Ходаківська Юлія

10

укр. мова і література

ІІІ

Петриченко О.А.

  1.  

Бондар Тетяна

11

хімія

ІІІ

Гузь В.В.

  1.  

Ходаківська Юлія

10

географія

І

Тетьора Т.П.

  1.  

Коршун Тетяна

11

географія

ІІІ

Тетьора Т.П.

  1.  

Фалькович Ангеліна

11

Географія

ІІІ

Тетьора Т.П.

  1.  

Тесленко Валентин

8

Географія

ІІІ

Химчук Т.О.

  1.  

Кульбабенко Віктор

8

географія

ІІІ

Химчук Т.О.

  1.  

Нечай Іванна

10

обслуговуюча праця

ІІ

Каліновська С.А.

  1.  

Дмитерко Анастасія

9

обслуговуюча праця

І

Каліновська С.А.

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад та їх учителів.

Всім Вам міцного здоров'я, творчої наснаги і подальших перемог!

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка 

1.  Корнелюк Юлія 6       І місце Кондратюк І. Л.        
2 Микусевич Марія 7 ІІ місце Кравчук Л.П.  
3 Дяченко Марія 9 ІІ місце Волохович Л.П.  

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу Міжнародного  конкурсу з української мови імені П.Яцика

1 Гільченко Дарина 3  ІІІ  Яківчук С.Л.                          
2 Мовчанюк Оксана 4  І  Сіра Н.А.
3 Гуртовий Владислав 4  ІІІ  Ткачук Р.П.
4 Романчук Анна 5      І       Левенець Л.Є.
5     Глущенко Оксана 6  І Кондратюк І. Л.
6 Філозоп Діана 7  І Кравчук Л.П.
7 Рибак Ілона 8  ІІІ Петриченко О.А.
8 Дяченко Марія 9  І Волохович Л.П.
9 Музичук Анна 10 ІІІ Петриченко О.А.
10 Заєць Вікторія 11 ІІ Левенець Л.Є.

 

Переглядів: 422 | Додав: Lk | Рейтинг: 5.0/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz