Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
П`ятниця, 28.07.2017, 07:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2017
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси

Склад методичного об'єднання

Учитель Стаж Категорія, звання Тема для поглибленого вивчення

1

Сопіженко Інна Петрівна

керівник МО

учитель біології, економіки

34

Вища, відмінник освіти,

учитель-методист

Робота з комп’ютерно-орієнтованими технологіями
2

Бойко Алла Михайлівна

учитель історії, правознавства

38

Вища, відмінник освіти,

старший учитель

Використання комп’ютерних технологій на уроках історії
3

Тетьора Тамара Петрівна

учитель біології, географії

34

Вища

Відмінник освіти

 

Старший учитель

Організація проектної діяльності на уроках
4

Тимошенко Тетяна Олексіївна

учитель історії

38 Виша Використання комп’ютерних технологій на уроках історії
5

Гузь Валентина Валеріївна

учитель хімії

24 Вища, старший учитель Використання комп’ютерних технологій на уроках 
6

Зінчук Юлія Сергіївна

учитель біології

3    

    Науково-методична проблема над якою працює МО  «Використання    нових  інноваційних  технологій  на  уроках    суспільно-природничого циклу  з  метою  підвищення  ефективності  викладання  навчальних  предметів».

Переможці та призери ІІ (районного) етапу олімпіад та конкурсів 2015-2016 н.р.

Щиро вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських конкурсів та олімпіад та їх наставників

Бондар Тетяна- 11-А клас, призер (III місце) ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, учитель І.П.Сопіженко  
Дяченко Марія - 9-А клас, призер (III місце) ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, учитель А.М.Бойко  
Ходаківська Юлія - 10 клас, призер (III місце) ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології, учитель АІ.П.Сопіженко

Наші здобутки 2013-2014 н.р.

 

Предмет

Учень

Клас

Бали

Місце

 Біологія 

 Смокталь Юрій

 10

 43,1

 ІІ

 Екологія

 Перебейніс Аліна

 10

 41

 ІІ

 

 Воронова Юлія

 11

 41

 ІІ

 Економіка

 Білецька Тетяна

 9

36 

 І

 

 Смокталь Юрій 

 10

 31

 ІІ

 

 Хмарська Світлана

 11

 30

 І

 Хімія

 Мовчанюк Дмитро

 7

 36

 І

Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz