Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
П`ятниця, 28.07.2017, 07:48
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2017
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси
Розклад роботи гуртків
 

Назва гуртка

П.І.П.керівника гуртка

К-сть годин

День проведення

Час проведення

Клас

1.

 «Юний репортер»

 Лисюк Алла Віталіївна

2

понеділок

 14.10-15.50

6-9

 

2.

Баскетбол

Цимбалюк Леонід Вікторович

2

 Середа

16.00-17.35

5-11 Дівч.

5.

Баскетбол

Каліновський Юрій Анатолійович

2

Вівторок

16.00-17.35

-11 Хл.

 

 
 

 

Розклад

додаткових ( індивідуальних та групових ), факультативних занять

Сквирської ЗОШ I-III ступенів  № 3

імені Петра Тисьменецького

на  2016-2017 н.р.

 

Клас

Кільк

годин

Предмет

День тижня

Час

Учитель

5-А

0,5

Українська мова та літ 

четвер

14.10-14.55

Кондратюк І.Л.

5-Б

1

Природознавство

четвер

14.10-14.55

Сопіженко І.П.

5-Б

1

Математика

п'ятниця

14.10-14.55

Мартинюк Н.Г.

5-Б

0,5

Англійська мова

п'ятниця

14.10-14.55

Цимбалюк О.А.

6-А

0,5

Українська мова і літ

середа

13.15-14.00

Левенець Л.Є.

6-Б

0,5

Англійська мова

вівторок

14.10-14.55

Марченко І.В.

7-А

1

Математика

четвер

14.10-14.55

Степ'юк М.Г.

7-А

0,5

Українська мова і літ

середа

14.10-14.55

Кондратюк І.Л.

7-Б

1

Математика

четвер

14.10-14.55

Реїнт Є.Б.

7-Б

0,5

Фізика

п'ятниця

14.10-14.55

Пашківська О.І.

8-А

0,5

Англійська мова

вівторок

15.05-15.50

Радіонова Т.П.

8-Б

1

Українська мова і літ

понеділок

15.05-15.50

Петриченко О.А.

8-Б

1

Математика

вівторок

15.05-15.50

Мартинюк Н.Г.

9-Б

1

Українська мова і літ

четвер

14.10-14.55

Кравчук Л.П.

9-Б

1

Історія

четвер

14.10-14.55

Тимошенко Т.О.

9-Б

1

Біологія

понеділок

15.05-15.50

Тетьора Т.П.

10

1

Біологія

понеділок

15.05-15.50

Сопіженко І.П.

10

0,5

Географія

четвер

15.05-15.50

Сопіженко І.П.

10

1

Українська мова і літ

п'ятниця

14.10-14.55

Волохович Л.П.

10

1

Фізика

вівторок

15.05-15.50

Пашківська О.І.

10

1

Математика

середа

14.10-14.55

Реїнт Є.Б.

10

0,5

Англійська мова

вівторок

14.10-14.55

Радіонова Т.П.

11

1

Українська мова і літ

четвер

14.10-14.55

Петриченко О.А.

11

0,5

Англійська мова

вівторок

15.05-15.50

Марченко І.В.

11

0,5

Біологія

вівторок

15.05-15.50

Тетьора Т.П.

11

1

Хімія

п'ятниця

15.05-15.50

Гузь В.В.

11

0,5

Математика

середа

14.10-14.55

Хоменко Т.А.

11

1

Історія України

середа

14.10-14.55

Бойко А.М.

Факультативні заняття

5-А

1

Основи християнської етики

вівторок

14.10-14.55

Тадра Р.Б.

5-Б

1

Основи християнської етики

середа/четвер

13.15-14.00

14.10-14.55

Тадра Р.Б.

6-А

1

Аранжування особистості

понеділок

14.10-14.55

Чернієнко Л.В.

6-Б

1

Аранжування особистості

середа

14.10-14.55

Чернієнко Л.В.

10

1

Методи розв’язування задач з математики

вівторок

14.10-14.55

Реїнт Є.Б.

Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz