Сквирська ЗОШ І-ІІI ст. №3
 ім. П. Тисьменецького
Понеділок, 26.06.2017, 03:08
Вітаю Вас Гость | RSS

Вітаємо Вас на сайті Сквирської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ім. П. Тисьменецького

Меню сайту
Персональні сайти
ЗНО - 2017
Корисні посилання
Статистика
Locations of visitors to this page
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Друзі сайту
каталог сайтів Каталог
сайтів України
Мапа світу

Просмотреть увеличенную карту
Новини Педпреси

Результативність роботи вчителів

І. Виступи учнів на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів 

 

Навчальний рік Клас Учитель Назва конкурсу (олімпіади) Місце
2005-2006

9

9

8

10

Каліновська С.А.

Бойко А.М.

Бойко А.М.

Кондратюк І.Л.

Олімпіада з обслуговоючої праці

Олімпіада з історії

Олімпіада з історії

Всеукраїнський конурс "Вірю в майбутнє твоє, Україно"

ІІ

ІІІ

ІІІ

І

2006-2007

7

11

Волохович Л.П.

Кондратюк І.Л.

VІ Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

Всеукраїнський конкурс-захист робіт МАН

ІІ

Диплом"За оригінальність роботи"

2007-2008

8

10

Волохович Л.П

Сопіженко І.П.

Олімпіада з української мови та літератури

Олімпіада з економіки

ІІ

ІІІ

2008-2009

11

11

9

10

Левенець Л.Є.

Сопіженко І.П

Сопіженко І.П.

Гузь В.В.

Олімпіада з української мови та літератури

Олімпіада з економіки

Олімпіада з економіки

Всеукраїнський конкурс-захист робіт МАН

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

2009-2010

10

10

Бойко А.М.

Волохович Л.П.

Олімпіада з історії

"Об'єднаймося ж, брати мої" (номінація література)

ІІ

І

2010-2011 11
11
11
Бойко А.М.
Петриченко О.А.
Волохович Л.П.
Олімпіада з правознавства
Конкурс, присвячений шевченківським дням
Конкурс, присвячений шевченківським дням
ІІ
ІІІ
ІІ

2011-2012


2012-2013



 

2014-2015

 

 

 

 

6
9
11
9
8
7
11
10

6

8

7

10

10

Корбут Л.А.
Невінчаний О.С.
Сопіженко І.П,
Сопіженко І.П.
Пустовіт Н.Д.
Корбут Л.А.
Каліновський Ю.А.
Петриченко О.А.

Кравчук Л.П.

ВолоховичЛ.П.

Лисюк А.В.

Сопіженко І.П.

Невінчаний О.С.

Олімпіада з образотворчого мистецтва
Олімпіада з трудового навчання
Олімпіада з екології
Олімпіада з біології
Олімпіада зі світової літератури

Олімпіада з образотворчого мистецтва
Олімпіада з фізичної культури

Конкурс, присвячений шевченківським дням

Міжнародний конкурс з української мови ім.П.Яцика

 Олімпіада з української мови та літератури

Олімпіада з математики

Олімпіада з економіки

Олімпіада з трудового навчання

ІІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІІ
ІІ
ІІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІІ

2015-2016

6 клас

9 клас

10 клас

10 клас

11 клас

Кондратюк І.Л.

Бойко А.М.

Лисюк А.В.

Сопіженко І.П.

Сопіженко І.П.

Міжнародний  мовно-літературний конкурс  ім. П.Яцика

Олімпіада з історії

Олімпіада з інформаційних технологій

Олімпіада з екології

Олімпіада з екології

І переможець

ІІІ

ІІІ

ІІІ

ІІІ

2016-2017  

Сопіженко І.П.

Волохович Л.П.

Бойко А.М.

Кондратюк І.Л.

   

 

ІІ. Участь педагогів у Всеукраїнському конкурсі "Учитель року"

Навчальний рік Номінація ПІП педагога Результат районного туру Результат обласного туру
1998-1999 Початкові класи Сіра Н.А. лауреат- ІІ -
1999-2000 Математика Степ'юк М.Г. лауреат- ІІ -
2001-2002 Початкові класи Ткачук Р.П. переможець- І -
2003-2004 Початкові класи Федченко О.М. лауреат - ІІ -
2003-2004 Математика Лисюк А.В. переможець - І -
2005-2006 Початкові класи Коновальчук А.П. лауреат - ІІ -
2006-2007 Українська мова і література Петриченко О.А. лауреат - ІІ -
2007-2008 Зарубіжна література Дужняк Н.М. переможець - І 10 місце
2007-2008 Початкові класи Задвірна Т.Ю. переможець - І 9 місце
2009-2010 Математика Хоменко Т.А. переможець - І учасник

2009-2010

Хімія Гузь В.В. переможець - І фіналіст
2012-2013 Інформатика Лисюк А.В. переможець - І учасник         
2013-2014 Трудове навчання Сірий О.М. переможець -І учасник
         

 

 

 

 

Пошук
...
Учням та батькам
МО вчителів
Погода
Архів записів
Copyright MyCorp © 2017Безкоштовний хостинг uCoz